Як у Карасині День села святкували

У неділю, 19 листопада, жителі села Карасин відзначали престольний празник та свято Архистратига Михаїла. З цієї нагоди в сільському клубі відбувся урочистий концерт, на який зібралося чимало карасинців і гостей із ближніх сіл.

16:01 19.11.2017

Прилісненський літописець Михайло Іванович Романік відзначає 80-річний ювілей

Сьогодні, 18 листопада, свій 80-річний ювілей відзначає Прилісненський літописець, невтомний краєзнавець, учитель від Бога і просто надзвичайно хороша людина – Романік Михайло Іванович.

09:41 18.11.2017

День бухгалтера — професійне свято в Україні

Щорічно 10 листопада відзначається Міжнародний день бухгалтера. Для святкування обрали цю дату, оскільки 10 листопада 1494 року у Венеції опублікували працю Луки Пачолі «Все про арифметику, геометрію і пропорції».Один з її розділів містив інформацію про бухгалтерські рахунки, тому Пачолі назвали батьком бухгалтерії.

09:39 10.11.2017

100-літній ювілей жителя с.Лишнівка Адама Омеляновича Богайчука

1 листопада 2017 року 100-літній ювілей святкує житель села Лишнівка Адам Омелянович Богайчук. Це людина, яка прожила складне і водночас щасливе життя. Адам Омелянович народився та виховувався в багатодітній родині, де жили, трудилися пліч-о-пліч четверо братів. Сім′я була бідною, але дружньою та трудолюбивою.

18:47 01.11.2017