Пенсійний фонд України інформує!

24 квітня 2024  року з 09.30 до 15.00 год. у приміщенні Прилісненської сільської ради (вул. Сойне, 1б, село Прилісне) з метою надання консультацій та роз’яснень щодо застосування законодавства про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, пенсійне забезпечення, прийом громадян проведе представник відділу №8 обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області Оксана Миколаївна Богайчук.

14:08 22.04.2024

До уваги жителів Прилісненської громади

Всеукраїнська асоціація громад в рамках проекту «Згуртовані громади», який реалізується за підтримки Програми USAID аграрного і сільського розвитку, та ініціативи «Насіння перемоги» почала надсилати насіння для безоплатної передачі внутрішньопереміщеним особам та багатодітним сім’ям. Планується передати насіння чотирьох видів овочевих культур. Надається по одному пакету кожного насіння на сім’ю, розрахованого для отримання врожаю, що забезпечить сім’ю продукцією на рік.

16:05 10.04.2024

ЄРОБОТА: ГРАНТИ ВІД ДЕРЖАВИ НА ВІДКРИТТЯ ЧИ РОЗВИТОК БІЗНЕСУ

Хто та на що може отримати грант від держави? Грантові програми єРобота — це дієва допомога від держави для відновлення, створення власної справи з нуля, реалізації амбітних проєктів, генерування нових робочих місць та здобуття потрібних на ринку праці спеціальностей.

12:10 08.04.2024

Професійні можливості для ветеранів і ветеранок. Відбір для навчання за Програмою “Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення”

ГО «Школа врядування» та Києво-Могилянська школа врядування імені Андрія Мелешевича оголошують набір на навчання за безкоштовною сертифікатною Програмою «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення».

08:26 03.04.2024