Голова громади

Фото без описуЯ, Терещенко Ігор Ілліч, народився 18 січня 1970 року в смт Березань Київської області. Українець.

У вересні 1977 року пішов у перший клас Прилісненської середньої школи, яку закінчив у травні 1987 року. Навчався у Луцькій автомобільній школі ДОСААФ, пройшовши шестимісячні курси водіїв автомобільного транспорту. З травня 1988 року по квітень 1990 року проходив дійсну військову строкову службу у лавах радянської армії колишнього СРСР у вч 82648 м.Чернівці, та вч 31747 м. Кіровобад  Азербайджанської РСР, де приймав участь у бойових діях.

З червня 1990 року по березень 1994 року – працював на посаді водія Маневицької РБД-10. З листопада 1994 року по грудень 1995 року проходив службу за контрактом у складі Українського батальйону миротворчих сил ООН на території колишньої Югославії. Брав участь у бойових діях.

У 1994 році заочно закінчив Кременецький лісний технікум за спеціальністю технік-технолог лісопильно-деревообробного виробництва.

З липня 2000 року по вересень  2006 року проходив службу за контрактом:

2000-2003  роки – брав участь у миротворчих операціях у складі миротворчого контингенту  сил ООН на території Південного-Лівану;

2003-2005 роки – брав участь у бойових діях у складі миротворчого контингенту NATO на території Республіки Ірак;

2005-2006 роки – брав участь у миротворчих операціях у складі миротворчого контингенту  сил ООН в Ліберії (Африка).

З 2007 по 2010 рік займався підприємницькою діяльністю.

У 2010 році –був обраний  сільським головою Прилісненської  громади. Повноваження Прилісненського сільського голови виконував до кінця скликання по жовтень 2015 року .За період перебування на посаді сільського голови навчався та отримав ступінь спеціаліста при Львівському університеті “Лвівська політехніка” за фахом фінанси та кредит. Під час виконання обов’язків сільського голови приймав активну участь у революції гідності , у 2014 році добровільно зголосився і відбув на фронт захищати незалежність нашої держави на півдні України , зокрема обороняв м. Щастя , м. Станиця-Луганська , село Кримське у складі 80-тої десантно-штурмової бригади .

У листопаді місяці був обраний на посаду заступника голови  Маневицької  районної ради, де працював до обрання у грудні 2016 року  головою Прилісненської сільської територіальної громади.

Одружений, дружина Терещенко Ніна Михайлівна працює директором НВК "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад села Городок  Маневицького району Волинської області". Маю двох синів –Терещенко Віталій Ігорович, офіцер збройних сил України , учасник АТО , у боях за Донецький аеропорт нагороджений державною нагородою орденом “Богдана-Хмельницького “ ІІІ -го ступеня , та  Терещенко Євген Ігорович – учень  шостого класу ЗОШ І-ІІІ ступенів села Прилісне.

Контактний телефон: 067-39-24-205, е-mail: tereshchenko_69@ukr.net