29 Червня, 2023 р., 16:44
Найщиріші вітання колективу ТБЗ "Сойне" з нагоди 40-річчя підприємства від Прилісненської сільської ради, виконавчого комітету та сільського голови Ігоря Терещенка. Процвітання та благополуччя, успіхів та високих прибутків, здоров'я та миру!
28 Червня, 2023 р., 16:50
25 Червня 2023 року у Прилісненському Будинку культури відбувся благодійний концерт з нагоди Дня Коституції України «З вірою у Перемогу». Завдяки небайдужим жителям села було зібрано 8 687 гривень. Кожна зібрана гривня буде використана на потреби захисників.
28 Червня, 2023 р., 12:29
28 червня Україна відзначає 27-му річницю прийняття основного закону держави – День Конституції.
08 Червня, 2023 р., 09:46
Відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Прилісненської сільської ради інформує про внесення змін до Переліку адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП.
02 Червня, 2023 р., 11:56
До відома співвласників багатоквартирних будинків
01 Червня, 2023 р., 12:01
Дитинство - найпрекрасніша мить життя, пора сподівань та здійснення мрій. А щасливе дитинство - мирне дитинство, переконані навіть маленькі громадяни нашої держави.
31 Травня, 2023 р., 17:56
31 травня у всіх закладах загальної середньої освіти Прилісненської громади пролунав останній дзвоник. Він підбив підсумки в освітньому марафоні з усіма його уроками і змінами, контрольними роботами та домашніми завданнями.