Дата: від до Скинути

8 і 9 травня Україна відзначає День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Восьмий рік поспіль на державному рівні ми послідовно впроваджуємо європейський підхід до пам’яті про Другу світову війну. Вшановуємо всіх борців із нацизмом та всіх жертв цієї найкривавішої війни в історії людства. Для нас пам’ятні дні символізують не тріумф переможців над переможеними, а є нагадуванням про страшну катастрофу, яка стала можливою в результаті приходу до влади і змови двох тоталітарних режимів – нацизму і комунізму.

14:17 08.05.2022

Привітання з Днем матері!

В останній місяць весни, у травні, коли земля вкривається травами і квітами, коли стоять прекрасні дні, Україна відзначає дуже світле та красиве свято - День Матері.

13:41 08.05.2022

На війні загинув уродженець с.Лишнівка Володимир Савчук

На жаль, знову сумна звістка сколихнула жителів громади. Загинув уродженець с.Лишнівка Володимир Савчук, який проживав в с.Бережниця. Воїн мужньо боровся за перемогу України, відбиваючи військову агресію окупантів. Подвиг Героя – всенародний, пам'ять про нього – вічна. Приносимо співчуття родині, розділяємо ваш біль втрати. Низький уклін воїну-захиснику! Герої не вмирають!

20:38 29.04.2022

Комендантська година

Відповідно до наказу начальника Волинської обласної військової адміністрації Юрія Погуляйка, з 23.00 23 квітня до 05.00 24 квітня на території області діятиме комендантська година.

12:54 23.04.2022

До уваги жителів Прилісненської громади!

На підставі рішення ради оборони області Прилісненська сільська рада повідомляє, що у період Великодніх богослужінь 23 та 24 квітня 2022 року дія комендантської години не припиняється. Водночас дозволено громадянам відвідувати храми та перебувати на прилеглих до них територій за наявності документа, що посвідчує особу.

10:39 21.04.2022