З днем медичного працівника!

Дорогі медики!

Дозвольте від щирого серця привітати вас з професійним святом – Днем медичного працівника!
                  Ви відповідаєте за найдорожче, що має кожна людина – за наше здоров’я. Ви – наші рятувальники в найскладніші хвилини життя.
                   Завдяки Вашій турботі та професійній майстерності в людини з’являється віра та надія на одужання - і це найголовніше.

Бажаємо Вам міцного здоров’я та плідної, наполегливої праці, натхнення та вагомих здобутків на ниві вітчизняної охорони здоров’я.
                     Хай ваш високий професіоналізм, доброта, чуйність, відданість найгуманнішій у світі професії вселяє надію на впевненість у завтрашній день, дарує заслужену шану й авторитет!

Зокрема, в цей день свої привітання адресую Богайчук Валентині Володимирівні та Кучерук Людмилі Василівні – медичним працівникам фельдшерсько-акушерських пунктів с.Галузія і с.Городок, які за сумлінне виконання  обов’язків нагороджуються грамотами Прилісненської сільської ради та грошовою премією. Не залишились поза увагою і медичні працівники  амбулаторії  загальної практики сімейної медицини с.Прилісне . Так, дитяча медична сестра Романік Наталія Тарасівна й водій швидкої допомоги Музичук Володимир Петрович були нагороджені грошовими преміями  та грамотами  Маневицького районного центру первинної медико-санітарної допомоги за сумлінну працю, високий професіоналізм і активну участь у громадському житті . Також сердечно їх вітаю!
                   Зі святом Вас, медичні працівники! Щастя Вам і добра! І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією!

З повагою сільський голова                                                 І.Терещенко