Привітання голови Прилісненської сільської ради з Днем Конституції України

Дата: 26.06.2017 17:18

Фото без описуШановні земляки!
Щиросердно вітаю вас із визначним національним святом – Днем Конституції України!

Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю народу України жити у власній суверенній державі. Цей пам’ятний день 21 рік тому відкрив перед нами шлях до розвитку й зміцнення правової європейської країни.
       Однак демократичний розвиток ніколи не був легким. А нашій країні – особливо непросто, адже, ствердивши соборність та свободу більш ніж два десятки років тому, сьогодні ми змушені доводити своє право бути самостійними, відстоювати права і свободи у кривавій неоголошеній та підступній війні з агресором.
       Тож  маємо набратися терпіння і віри. Мусимо зробити все від нас залежне, щоб наступні покоління українців пишалися тим, що живуть на рідній землі!
       У цей урочистий день щиросердно бажаю добра і миру, міцного здоров’я й родинного затишку, стійкості та витримки усім українцям і особливо -нашим бійцям, які зі зброєю в руках зараз боронять кордони нашої країни, захищають усіх нас та наші родини, майбутнє рідної України!
      Нехай це свято додає наснаги та впевненості у власних силах і в нашій спільній  перемозі.

Слава Україні!

Сільський голова                                                        Ігор Терещенко