14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 15.12.2017 13:50

14 грудня з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції маневичани та жителі Прилісненської об’єднаної територіальної громади зібралися у центрі селища Миневичі  біля пам'ятника ліквідаторам ЧАЕС, де відбулася панахида за загиблими жертвами катастрофи.

До пам'ятного знаку поклали квіти та заспівали пісню «Многії літа» для усіх присутніх героїв-ліквідаторів.

Опісля у районній бібліотеці провели зустріч-спомин «Відлунюють дзвони Чорнобиля».

Прилісненська сільська рада оголосила та вручила Подяки ліквідаторам цієї жахливої катастрофи за мужність, самовідданість, високий професіоналізм, проявлені під час ліквідації наслідків аварії та з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС жителям с.Прилісне: Горайчуку Миколі Сергійовичу, Неделюку Юрію Дмитровичу, Миткалику Віктору Ісаковичу, Савчуку Володимиру Олексійовичу, Марченку Анатолію Миколайовичу, Завіші Івану Андрійовичу; жителю с.Лишнівка Ковердюку Ростиславу Хомовичу; жителю с.Галузія Мельнику Володимиру Григоровичу.

Низько вклоняємось усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС, які 31 рік тому, не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в 30-кілометровій зоні радіаційного лиха аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії, обмежити біду, тим, хто зупинив розбурхану стихію некерованої ядерної реакції і зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи.

Щиро бажаємо всім Вам та Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!

ФОТОЗВІТ: