Родина з Прилісного стала учасником обласного фестивалю "Тато,мама,я-спортивна сім'я"

24 березня в м.Нововолинську в Будинку спорту СОК «Шахтар» за організації Волинського обласного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» пройшов обласний етап змагань «Тато, мама, я – спортивна сім'я», у яких свою силу, спритність, кмітливість, увагу, взаємовиручку та винахідливість доводили 15 волинських родин, які визнані найкращими в 2018 році у своїх районах та громадах.

Кожній команді з трьох осіб – дорослим і дітям – належало випробувати свої сили у 4 командних естафетах та 4 особистих конкурсах.

Уже стала доброю традицією активна участь сімей з Прилісного у фестивалі «Тато, мама, я – спортивна сім'я», які завжди представляли Маневицький район та привозили додому бажані перемоги. 2018 рік не став винятком. Та цьогоріч  сім'я Мефаніків: тато Дмитро, мама Наталя, дочка Вікторія -  представляли уже  Прилісненську громаду. Родина виступила на  гідному рівні і зовсім трішки їм не вистачило до омріяної перемоги.

Наступний рік обов'язково за нами!!!