Привітання сільського голови зі святом Останнього дзвоника

Шановні учні, вчителі та випускники!

Щиро вітаю вас зі святом Останнього дзвоника. Свято особливе для всіх – учнів, вчителів, батьків

Сьогодні перегортаємо ще одну сторінку славного освітянського літопису. Закінчився 2016-2017 навчальний рік. Попереду найдовші та найтепліші канікули.

Останній шкільний дзвоник для випускників - початок дороги у нове, доросле та самостійне життя. Попереду – нові вершини та нові досягнення. А головне – непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення.

Дякую батькам, які дбали про виховання своїх дітей, учителям — за натхненну працю, за чуйне ставлення до своїх вихованців, за віру в їхні здібності й обдарування. Бажаю, щоб ви завжди відчували радість удач і заслужену гордість за невтомну працю.

Бажаю всім віри і впевненості у завтрашньому дні. Зичу вам добра й благополуччя, здоров’я і миру у ваших домівках.

З повагою сільський голова Ігор Терещенко