Нова техніка для покращення благоустрою громади

За кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад Прилісненською сільською радою придбано нову техніку спеціального призначення:

1. Трактор марки «BELARUS 82-1»  з комунальним плужним відвалом, призначений для виконання різних сільськогосподарських  робіт, очищення проїжджої частини вулиць, площ, доріг тротуарів з твердим поуриттям.

2. Причіп тракторний марки  ПТС-4 з суцільно-металевими надставними бортами, призначений для перевезення різних вантажів в тому числі сміття.

3. Екскаватор-погружчик марки ЕО-2626 на базі трактора  марки «BELARUS 82-1»  призначений для вантажно-розвантажувальних та землерийних робіт.

4. Підйомник монтажний спеціальний марки ОПТ-9195 на базі трактора марки «BELARUS 82-1»  призначений для обслуговування повітряних ліній електропередач і теплотрас, виконання ремонтних, будівельно-монтажних та інших робіт на висоті до 11м