Прилісненський літописець Михайло Іванович Романік відзначає 80-річний ювілей

Дата: 18.11.2017 09:41

Сьогодні, 18 листопада, свій 80-річний ювілей відзначає Прилісненський літописець, невтомний краєзнавець, учитель від Бога і просто надзвичайно хороша людина – Романік Михайло Іванович.

Михайла Івановича у рідному селі Прилісне знають і люблять усі – від малого до старого. Учитель за професією, історик-краєзнавець за покликанням, працював і обліковцем, і завклубом, служив у лавах Радянської армії, приймав позивні першого супутника Землі, 15 років був організатором позакласної роботи, 10 літ очолював колектив місцевої школи, Відмінник народної освіти, учитель-методист. Завдяки ентузіазму і наполегливості Михайла Івановича  у Прилісненській школі обладнали спортивний майданчик, створили кімнату бойової слави, яка згодом переросла у музей історії села; започаткував чимало традицій: вечори-зустрічі випускників школи, екскурсії та походи по місцях бойової і трудової слави.

Прилісненський літописець давно на заслуженому відпочинку, але не засиджується вдома. Очолює ветеранську організацію с.Прилісне, а шкільні свята, вечори-зустрічі випускників не обходяться без шановного гостя у навчальному закладі. Михайла Івановича ми бачимо на сцені  сільського Будинку культури і як артиста, і як ветерана праці. Він завжди серед людей, друзів, родини. Невтомний краєзнавець цікавиться життям, думками односельчан, спогадами старожилів. Він не забуває привітати з Днем народження прилісненських пенсіонерів, а до ювілярів обов’язково іде з подарунком та власними віршами.

А ще Михайло Іванович – великий шанувальник спорту. Він, активно вболіваючи за футбольну команду нашого села, постійно супроводжує її у поїздках районом. Зібрав чималий матеріал про прилісненських спортсменів.

Має Михайло Романік чудову дружину, двох доньок, які продовжують справу батьків - стали вчителями, зятів, четверо онуків, дочекався правнуків.

Кожен, хто поспілкується з Михайлом Івановичем, буде сповнений вражень, адже ця людина має неабиякий дар – творити добро, адже в нього – велике, щедре і чуйне серце.

Тож уся громада щиро вітає нашого ювіляра з Днем народження!!!

Зупинить час ніщо не в змозі
І шумить ліс, і цвіте сад,
На сонячнім Вашім порозі
З’явилось цілих 80.
Ваш ювілей – важлива дата
Про це усім пам’ятати слід,
А ще щиро побажати
Щастя, здоров’я і довгих літ.
Щоб життя завжди було в мирі
В колі близької сім’ї,
Нехай пісні чудові й щирі
Вам в гаю прошепочуть солов’ї.
Нехай Вам сонечко світить, а серце співає,
Нехай печаль дороги до серця не знає,
Нехай щастя буде у Вашому домі,
І радість нехай з Вами буде завжди.
Здоров’я міцного і справедливої долі
Нехай Господь Бог дає на довгі роки.