Вантажівка влетіла в групу дітей, двоє – загинуло

Дата: 02.08.2017 09:21

У селі Прилісне по вул.Сойне  вантажівка MAN вилетіла на тротуар.

Внаслідок автопригоди, дівчата Ангеліна М. та Марійка Б. 16 та 17 років, загинули на місці. Ще одного юнака, 17-річного Андрія П., госпіталізували у відділення хірургії районної лікарні.

Водій зник з місця ДТП, залишивши автомобіль на місці події. Наразі правоохоронці його розшукують.

«Якщо вам відома будь-яка інформація про місцезнаходження цієї людини просимо повідомити поліцію за номерами телефонів: (03376) 2-15-76, (068) 763-54-64, (096) 904-65-22 або «102» чи за адресою: смт. Маневичі, вул. Комарова, 29. Конфіденційність гарантується», – пишуть поліцейські.