Дорогі визволителі, шановні ветерани Другої світової війни, учасники антитерористичної операції!

Дата: 08.05.2017 12:03

Дорогі визволителі, шановні ветерани Другої світової війни, учасники антитерористичної операції !

Від усього серця вітаю Вас з 72 – ою річницею перемоги над нацизмом.

У цей славний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану тим, хто на своїх плечах виніс тягар війни та підняв країну з руїн у повоєнні роки. Ми уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога.

Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за Ваш безсмертний подвиг переможців у найжорстокішій війні, яку не знало людство.

Ми у вічному боргу перед Вами, за обірвану війною юність, за зразки мужності, силу духу, самопожертву, які Ви виявили в боях за рідну землю.

Подвиг переможців у Другій світовій війні гідно продовжують українські воїни, які ціною власного життя захищають незалежність та територіальну цілісність України на її східних рубежах. Завойована старшим поколінням Перемога сьогодні надихає нас на нові звершення, зміцнює наш дух, допомагає долати труднощі та йти вперед.

Вітаючи всіх, хто пройшов крізь вогонь війни, а також усіх жителів Прилісненської громади, бажаю міцного здоров’я, родинного благополуччя, довгих літ щасливого та мирного життя.

Прилісненський сільський голова                                  Ігор Терещенко