Зустріч з поетесою рідного краю Марією Волинською

30 серпня 2017 року в Будинку культури с.Прилісне відбулася зустріч з українською поетесою, патріотом, активною учасницею подій на Майдані Марією Махновець (Волинською). Марія Іванівна – уродженка села Четвертня, Маневицького району, Волинської області, яка свої поетичні доробки друкує під творчим псевдонімом  Марія Волинська. У Прилісному вона презентувала свою книгу «Спалах вічності», що розповідає про 16 воїнів-героїв Маневиччини, які загинули на Сході України, борючись за її цілісність. Книгу «Народжена українкою», в якій іде мова про родовід відомої української льотчиці Надії Савченко, допомагала презентувати мама Надії Савченко - Марія Іванівна – жінка, яка викликає захоплення своєю мудрістю, витримкою та витривалістю.   Хвилю  емоцій викликала книга Марії Волинської під назвою «Сильне ім’я Надія», ця книга – це один великий і живий лист до українців із російської в’язниці, яка тримала ту, що стала символом нескореної української нації – українську НАДІЮ.

Після зустрічі  Марія Волинська побувала на  карасинському озері Тросне, краса якого не залишила байдужою поетесу та надихнула на створення поетичного твору.

ТРОСНЕ

Прокинувся ранок у Троснім,

Та він лиш дрімав, а не спав.

Його розбудили сосни

І вітер, що їх колихав.

Хлюпоче вода тихенько,

Розмови веде очерет,