Жителі Лишнівки відзначили День села

Дата: 28.08.2017 17:44

На свято Успіння Пресвятої Богородиці, 28-го серпня 2017 року, жителі Лишнівки відзначили День села.

Чи не вся сільська громада зібралась на концертно-розважальну програму: від наймолодших до найстаріших і найповажніших.

Відкрила свято, привітала жителів та вручила подяки й подарунки в різних номінаціях виконуюча обов′язки старости Ковердюк Тетяна Петрівна. Так, подарунки отримали: наймолодший житель Олексюк Соломія, найстарший житель Богайчук Адам Омелянович ( якому, до речі, незабаром виповниться 100 років), найстарша подружня пара Ковердюк Микола Іванович та Надія Іванівна , наймолодша сім′я Доля Віталій і Аліна, кращий двір був визнаний у Мельник Оксани.

До вітань долучився заступник голови Прилісненської сільської ради Гнатюк Олексій Іванович, який повідомив про те, що в якості подарунку цьогоріч одній молодій сім′ї буде надана матеріальна допомога на будівництво власного будинку. Начальник гуманітарного відділу Шнайдер Оксана Олексіївна побажала жителям села Лишнівка довгих років життя, процвітання, Божого благословення в кожну домівку.

Згадали поіменно в цей день і захисників Вітчизни, воїнів-учасників АТО родом із Лишнівки. Це: Ковердюк Олег, Назарчук Сергій, Карплюк Микола, Кравчук Валерій, Шишик Михайло, Філончук Сергій.

Розважали гостей молоді таланти: Іщик Вікторія, Приходько Оксана, Мельник Любов, Сачук Ангеліна, Доля Ірина, Нестерук Анна, Ковердюк Назар, Ковердюк Орися під керівництвом місцевого завклуба  Долі Марії.

Родзинкою концерту був виступ фольклорного колективу «Веселка» із с.Карасин.

Увечері на всіх жителів та гостей чекала святкова дискотека.