Привітання сільського голови з Днем місцевого самоврядування

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати сільської ради!

Щиро вітаю Вас з Днем місцевого самоврядування! Cаме через органи самоврядування громадяни реалізують своє право брати участь у вирішенні питань місцевого значення, відстоювати інтереси своєї територіальної громади.  Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за благополуччя їхніх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців нашої громади.Тож нехай День місцевого самоврядування об’єднає нас у спільному прагненні зробити нашу громаду всю Україну щасливими і багатими!

Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову регіону і держави. Бажаю мужності і нових здобутків у Вашій нелегкій і відповідальній праці, міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх Ваших життєвих планів і сподівань!

З повагою сільський голова

Ігор Терещенко