Привітання голови з Новим 2018 роком

Дата: 29.12.2017 08:44

Шановні жителі громади!

Сердечно вітаю Вас зі світлими і радісними святами – з  Новим роком, Різдвом Христовим та Святим Водохрещем!

Відходить у минуле ще один рік нашої історії – неоднозначний та складний, події якого запам’ятаються на все життя. Цей період був сповнений сподівань і тривог, здобутків і втрат.

Та попри всі труднощі ми змогли гідно прожити цей важкий час. Щодня долали сумніви і негаразди, здобували свої маленькі перемоги. Минулий рік збагатив нас чималим досвідом, згуртував і дав поштовх до кращого майбутнього.

У переддень Нового 2018 року хочу побажати всім миру, злагоди та віри, віри в себе, у людей, в процвітання нашого краю, всієї України. Віри в те, що будь-яке добре починання, яке робиться від щирого серця, буде успішним. Адже тільки  разом ми збережемо все краще, що маємо та спільними зусиллями досягнемо успіхів.

Нехай рік, що наступає, стане сприятливим для втілення всіх благих справ на користь нашої територіальної громади, принесе стабільність і благополуччя, добробут і реальні зміни на краще.

Бажаю усім міцного здоров’я, особистого щастя, родинного затишку, життєвих гараздів та статків, бадьорого настрою і творчої наснаги! Нехай у Новий рік в усіх нас будуть  чисті помисли, наповнені добрими справами, вчинками, любов’ю до наших рідних і близьких.

Добра Вам, Вашим родинам, Господнього Благословення на многії і благії літа!

З Новим роком, Різдвом Христовим та Святим Водохрещем!

З повагою сільський голова                                                       Ігор Терещенко