Дата: 06.06.2017 08:12

Цьогоріч у перший день зелених свят жителі Прилісного знову зібрались великими дружніми родинами. А згуртувало їх визначне свято – 477-і іменини рідного села Прилісне. Цей день проходив під девізом «Моє село – найкраще місце на землі!!!».

На святкування Дня села зійшлися не лише прилісненці, а й жителі  з навколишніх сіл, адже ми тепер одна велика громада.

Програма в цей день була досить цікавою та насиченою. На одинадцяту годину усі поспішали на сілький стадіон, тут зібрались спортсмени, футболісти та вболівальники, адже проходив турнір по футболу.

Не залишились поза увагою цього року і найменші жителі Прилісного – для них на ринковій площі були організовані цікаві розваги: естафети, конкурс малюнків, музичний конкурс «Вгадай мелодію», захоплюючий велопробіг для діток від 5 до 7 років. Усім маленьким жителям було роздане безкоштовне смачне морозиво та сік, якими забезпечили підприємці села, за що їм велика подяка.

Увечері до сільського клубу на святковий концерт зійшлось чимало люду. Свято розпочалось врученням хліба сільському голові Ігорю Терещенку, який виступив зі словами подяки усім жителям Прилісного, «хто творить, будує, шанує рідне село».

Прилісне наше – красиве і квітуче, але справжньою його окрасою  є люди, працьовиті, мудрі, самовіддані. Тому в цей день хотілося б відзначити хоч частинку жителів села. Так, за номінаціями були нагороджені : Романік Михайло Іванович – «Літописець села»; Киричук Марія Тихонівна та Швець Марфа Арсентіївна – «Найстаріші жителі села», адже їм цьогоріч виповниться 93 роки; Дубровська Дінара Юріївна – «Наймолодший житель села»; Приходько Галина Михайлівна та Нестерук Анатолій Васильович – «Наймолодші бабуся й дідусь»; Хилюк Тетяна – в номінації «Захоплення всього життя» (або з піснею по життю); Курчик Вікторія та Матвійчук Анастасія – «Чарівний голос села»; Степан Маркович та Надія Іванівна Нестеруки – номінація «Золоте весілля»; Наталія та Олександр Мельники – «Ситцеве весілля».

Святковий концерт завершився словами:

Село моє рідне, тобі на прощання

У нас побажання ясні:

Живи і трудися, красуйсь, як троянда,

Співай серцю милі пісні.

Фінальною частиною програми святкування стала  дискотека у супроводі живої музики. І на завершення – фейерверк!!!

Прилісненська сільська рада щиро дякує усім, хто завітав на свято, хто посприяв у його проведенні, допомагав своїми силами, знаннями чи талантами, пригощав смаколиками. Сподіваємося, що наступний День села ми будемо відзначати у мирній, вільній і сильній Україні.