Оголошення

Як отримати грошову допомогу з обласного бюджету за вирощування молодняка великої рогатої худоби

Отримувачами бюджетних коштів є суб’єкти господарювання – юридичні особи незалежно від організаційно-правової форми та форми власності, фізичні-підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства, що провадять діяльність у галузі тваринництва та утримують від 3 до 50 голів великої рогатої худоби та фізичні особи – власники особистих селянських господарств(далі -  утримувачі).

16:53 23.05.2023

Надання консультацій спеціалістом ГУ Пенсійного фонду України

24 травня 2023 року з 09.30 до 12.30 год. у приміщенні Прилісненської сільської ради (вул. Сойне, 1б, село Прилісне) з метою надання консультацій та роз’яснень щодо застосування законодавства про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, пенсійне забезпечення прийом громадян проведе представник відділу №8 обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області Галина Горайчук.

10:21 22.05.2023

ПОРЯДОК ОДЕРЖАННЯ ДОПУСКУ (ПОСВІДЧЕННЯ) НА ПРАВО РОБОТИ З ПЕСТИЦИДАМИ І АГРОХІМІКАТАМИ

Управління фітосанітарної безпеки Головного  управління Держпродспоживслужби у Волинській області проводить навчання працівників, які безпосередньо виконують роботи пов’язані з транспортуванням, зберіганням, застосуванням та торгівлею пестицидами і агрохімікатами.

11:18 03.05.2023

Як попередити отруєння бджіл пестицидами

За настання цвітіння медоносних культур, постає питання охорони і захисту бджіл від отруєнь, внаслідок масового застосування засобів захисту рослин на  полях. За недотриманням  правил застосування пестицидів, дуже часто допускаються масові отруєння бджолиних родин та інших корисних комах, які є запилювачами цих культур.

11:14 03.05.2023