Засідання виконкому

30 червня 2017 року о 10 год.

відбудеться засідання виконавчого комітету Прилісненської сільської ради .

Порядок денний :

1.Про роботу ДНЗ (ясла-садок) «Колобок»

Інформує: Цьопух Л.В.- завідувач ДНЗ

2. Про завершення 2016-2017 навчального року та хід підготовки до нового 2017-2018 навчального року.

Інформує: Шнайдер О.О.- начальник гуманітарного відділу

3. Про призупинення функціонування ДНЗ (ясла-садок) «Колобок» в літній період 2017 року.

Інформує: Ігор Терещенко – сільський голова

4. Про затвердження  тарифів на послуги з утримання будинків, що надаються ЖКП                       Прилісненської сільської ради.

Інформує: Левко Я.І. – інспектор з питань економічної діяльності та   інвестицій

5. Про громадських інспекторів благоустрою.

6. Про утворення погоджувальної ради

Інформує: Гнатюк О.І. – інспектор з питань земельних відносин

7. Про надання дозволу на зрізання дерев в селі Прилісне по вулиці Центральній, 29.

Інформує: Гнатюк О.І. – інспектор з питань земельних відносин

8. Про порушення клопотання про присвоєння почесного звання «Мати-героїня»

Інформує: Філюк Г.Г. – керуючий справами (секретар) виконавчого комітету

9. Про порушення клопотання щодо вилучення земельної ділянки для індивідуальної                           житлової забудови учасникам АТО

Інформує: Гнатюк О.І. – інспектор з питань земельних відносин

10. Про  план роботи виконавчого комітету на ІІІ квартал 2017 року.

Інформує: Філюк Г.Г. – керуючий справами (секретар) виконавчого комітету.

Запрошуються:

члени виконавчого комітету, керівник ЖКП , начальники відділів Прилісненської сільської ради, інспектори з питань економічної діяльності та   інвестицій , з питань земельних відносин